بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

کژراهه شیطان پرستی

ناشر : زمزم هدایت

نویسنده : حمید نگارش

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 200

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6526510003022
14,000 13,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتابی است در معرفی یکی از گروه های انحرافی، و در این نوشتار تلاش شده فلسفه شکلگیری و ترویج شیطانپرستی در سالهای اخیر بررسی و آسیبها و انحرافات آنها همراه با راهکارهای اصلاحی، تبیین گردد. بنابراین پس از واژهشناسی موضوعاتی چون شیطان در معارف دینی، دامهای شیطان، دوستان و دشمنان وی، فلسفه وجودی و نفوذ شیطان مطرح شده سپس پیشینه، ماهیت، مبانی و خاستگاه گروههای شیطانی مورد واکاوی قرار گرفته است. شیطانپرستی ابتدایی، بومی، قرون وسطایی و مدرن در بخش انواع و عملکرد این گروه مطرح گردیده آنگاه ترفندهای آنان برای جذب افراد، ذیل بیست و شش نمونه از نمادسازیها و نیز مقولاتی دیگر آمده است. گروههای ششگانه اجتماعی که فریبخوردگان این گروهها هستند، همراه با بحث در باب علل، عوامل و پیامدهای گرایش به شیطانپرستان مطالب بعدی کتاب است و سرانجام شناساندن اسلام، تقویت نهاد خانواده، ارتباط با جوانان و دشمنشناسی به عنوان راهکار مقابله با این جریان و مصونسازی جامعه عنوان گردیده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط