بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. اخلاق و علوم تربیتی (7-15)
  5. تربیت اخلاقی از دیدگاه قرآن کریم
  • تربیت اخلاقی از دیدگاه قرآن کریم

تربیت اخلاقی از دیدگاه قرآن کریم

ناشر : مرکز بین المللی ترجمه و نشر المصطفی (ص)

نویسنده : دادمحمد امیری

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 279

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6541410003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

تربیت اخلاقی یکی از مهم ترین موضوعات عصر حاضر است که بسیار مورد توجه دانشمندان، محققان، اساتید دانشگاه و مربیان مدارس قرار گرفته است؛ اما به اندازه ای که در دین مقدس اسلام به اخلاق و تربیت اخلاقی توجه شده، در ادیان و مکاتب دیگر چنان توجهی به آن نشده است؛ به طوری که یکی از مهم ترین اهداف نزول قرآن کریم تربیت اخلاقی، تهذیب انسان و پرورش افراد آراسته به فضایل اخلاقی است.

این امر به قدری مهم است که قرآن کریم تقوا و خصلت های اخلاقی را ملاک ارزش انسان می داند.
در بین مباحث تربیت اخلاقی، روش های تربیت مهم ترین بخش تربیت اخلاقی است و موفقیت مربی، در گرو روش هایی است که برای رسیدن به اهداف تربیت اخلاقی به کار می بندد.
قرآن کریم منبعی بی پایان برای روش های تربیت اخلاقی است و با مطالعه و استفاده از آن می توان روش های ارزشمندی برای تربیت اخلاقی استخراج کرد و در اختیار مربیان و والدین قرار داد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط