بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. فرهنگ پایداری (19)
  4. فرهنگ پایداری دفاع مقدس (2-19)
  5. شاپرک های عاشق نمی میرند ...: روایت داستانی محمدرضا تنگسیری

شاپرک های عاشق نمی میرند ...: روایت داستانی محمدرضا تنگسیری

ناشر : مرکز نشر آثار شهید حسن باقری

نویسنده : زهره یزدان پناه قره تپه

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 565

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6547110003022
40,000 36,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب داستان زندگی یک مرد است؛ همان شاپرک عاشق، که شاید شاه بیت کلمات درباره زندگی او همین چند کلمه باشد: «شاپرک های عاشق نمی میرند». کسی که ساده زندگی کرد، ساده هم رفت، اما باشکوه عشق، گذشت، ایثار، فداکاری. گرچه می توانست غیر این باشد که بود و غیر این زندگی کند که زندگی کرد.
محمدرضا تنگسیری بزرگ شده مکتب سیدالشهدا علیه السلام بود و تربیت یافته مکتب امام حسین علیه السلام، که جز این انتظار نمی رفت.

در پشت جلد کتاب آمده است: «نیوبراندنبورگ شهر کوچکی است. با تانک، داخل شهر می روی و مثل ماشین، پشت چراغ قرمز می ایستی. بعد از اینکه چراغ راهنمای سر چهار راه سبز می شود، حرکت می کنی و داخل زمین محوطه مخصوص می روی و در محوطه کنار کارخانه رانندگی می کنی و با تانک، با سرعت های مختلف، دورهای مختلف می زنی تا از بی عیب بودن تانک ها مطمئن شوی. همان جاست که یکی از کارشناس های آلمانی به تو می گوید: "شما در استفاده از تانک، خیلی مهارت دارید. با توجه به مهارت خیلی خوبی که در به کارگیری تانک دارید، اگر دوست داشته باشید، می توانید اینجا بمانید."
نگاهش می کنی، آرام و خونسرد.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط