loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

کتاب های گردو: بگرد و پیدا کن (سطح دشواری 1)

ناشر مهرسا

نویسنده فرن نیومن د. آمیکو

مترجم فاطمه صادقیان

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 64

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 65897 10003022
25,000 23,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«کتاب های گردو» از مجموعه باشگاه مغز کودکان، مجموعه ای هدفمند است که تمرین هایی ساده و جذاب برای کودکان سه سال به بالا ارائه می دهد تا ضمن سرگرمی، بازی و رنگ آمیزی، عملکردهای مغزی آنان را نیز تقویت کند.

برای استفاده از این کتاب ها به ترتیب خاصی نیاز نیست و می توان با هر کتابی که کودک رغبت بیشتری به آن نشان می دهد، آغاز کرد. ابزار مورد استفاده، یک مداد سیاه و چند مدادرنگی است.

استمرار حل چنین تمریناتی در طول زمان، تاثیری قابل ملاحظه در بهبود و فعالسازی عملکردهای مغزی کودکان مانند توجه و تمرکز، حافظه و مهارت های بصری فضایی خواهد داشت و چه صحنه ای خوشایندتر از کودکی هوشمند که بازی می کند، می خندد و یاد می گیرد ... .

این کتاب کوچک، تصاویری سرگرم کننده از جانوران دریایی، هنرمندان سیرک، نوازنده ی ویولن، فوتبالیست، پری دریایی و دوستانش و چیزهای باحال دیگری دارد. هر تصویر دوبار نشان داده شده است. ابتدا فکر می کنی هر دو تصویر شبیه هم هستند اما پس از دقت کردن، می فهمی که در تصویر دوم، تغییراتی نسبت به تصویر اول، ایجاد شده است. تو باید طی چند دقیقه، همه تفاوت ها را پیدا کنی و دورشان خط بکشی. می توانی از پدر و ماردت برای پیدا کردن تصاویر و جمع کردن نمرات کمک بگیری. حتی می توانی با دوستانت هم مسابقه بدهی و از این بازی فکری لذت ببری.

راه حل ها از صفحه 58 شروع می شوند اما باید تلاش کنی همه تمرین ها را قبل از دیدن راه حل ها حل کنی.

اگر دوست داری بیشتر سرگرم شوی، بعد از حل کردن تمرین ها، مدادرنگی هایت را بیاور و تصاویر را رنگ کن. حتما از این کتاب خوشت می آید!
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما