loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تیک تاک زندگی: مهارت های مدیریت زمان در خانواده

ناشر مهرستان

نویسنده حمید دروازه امامی | سعید خطیبی

ویراستار سمیه دقاغیان

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 208

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 66007 10003022
29,000 26,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تیک تاک زندگی کتابی است برای مدیریت زمان در خانواده؛ ثانیه هایی که همچون ابر بهاری درگذرند و آهنگ گذر عمر را در گوش مان می خوانند.

نویسنده این کتاب در 3 فصل کوشیده است با زبانی ساده و درخور فهم، اهمیت زمان و شیوه ی مدیریت آن را برای خوانندگان محترم تشریح کند. فصل اول کتاب با عنوان «زندگی و زمان» به ارزش و اهمیت زمان می پردازد. فصل دوم با عنوان «راهزنان زمان» خواننده را با عوامل اتلاف وقت، به ویژه در زندگی خانوادگی آشنا می سازد و فصل سوم با عنوان «مدیریت زمان» خواننده را با مهارت های بسیار مهم مدیریت زمان آشنا می سازد.

آیا زندگی چیزی جز لحظه های تلخ و شیرینی است که امروزه با مرور خاطرات آن، گاهی کاممان تلخ می شود و گاهی بی اختیار گلِ لبخند بر لبانمان نقش می بندد؟

سهم همه ما از فرصت بی نظیری که در این زندگی چندروزه به ما هدیه داده شده، زندگی کردن است نه فقط زنده بودن! فرصتی که حتی لحظه ای از آن بازگشت پذیر نیست و از همین رو است که اهل معرفت، زمان را گران بهاتر از طلا دانسته اند؛ تیک تاک هایی که بی وقفه به گوش می رسند و اگر درست مدیریت و هدایت شوند زندگی سازند.

مهم ترین ثانیه های عمر ما در نهاد خانواده سپری می شود؛ جایی که تمام هویت ما در آن شکل می گیرد. تیک تاک زندگی آهنگ خوش باهم بودن است، آن هنگام که در کانون گرم خانواده گذر زمان در لبخندها، شورونشاط ها، صدای معصومانۀ کوچکترها، شیرینی خاطرات بزرگترها و دلدادگی ها گم می شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما