بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • برندها و برندسازی

برندها و برندسازی

ناشر : دنیای اقتصاد

نویسنده : جان سیمونز | ریتا کلیفتون

مترجم : راحله فاضلی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 400

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6621410003022
30,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

چند سال گذشته، شاهد پیروزی بلامنازع مفهوم برند بوده ایم؛ اکنون همه از کشورها گرفته تا احزاب سیاسی و سازمان ها ترغیب شده اند خود را همچون برند تصور کنند. در بهترین حالت، این به معنای توجه کردن، اندازه گیری و درک این مسئله است که دیگران شما را چطور می بینند تا بتوانید بدون کنار گذاشتن اهداف اصلی خود با انتظارات آنها سازگار شوید.

این کتاب قصد دارد درک بهتری از این حوزه پیچیده و تاحدی هیجان انگیز ایجاد کند و از آنجا که استادان و تحلیل گران پیشرو آن را نوشته اند، مفاهیم برند و برندسازی را در محیط تاریخی خود قرار داده، تفکرات فعلی درباره آن و بهترین شیوه کار را توصیف کرده و الگوهای برندها در آسیا و دنیای دیجیتال را مرور می کند و برخی افکار درمورد آینده را مطرح می سازد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط