loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نور مهدویت در دل شب های ظلمانی کویر (مناظره ای با یک عالم وهابی)

ناشر یاران مهدی (عج)

نویسنده عباس استادآقایی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 528

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 66297 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
50,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب مناظره ای بسیار جذاب و خواندنی با یک عالم وهابی است. مؤلف در این کتاب با استعانت از آیات قرآنی و از بُعد عقلی مذهب تشیع را اثبات نموده است.
مطالب این کتاب پاسخ های مستندی است به یک عالم وهابی که خود از اساتید دانشگاه الازهر مصر است و مؤلف با استدلال به آیات قرآنی (نه روایت و حدیث) موجب راهیابی ایشان به مذهب تشیع شده است. همچنین به مسئله مهدویت از دیدگاه فریقین نیز پرداخته و به خوبی دین و مذهب حقیقی را دینی با صفا و با عشق به معبود معرفی نموده است.

مولف در مقدمه خود می نویسد:

چندی پیش با فردی رو به رو شدم که خود را اهل پاکستان و استاد دانشگاه الازهر مصر و وهابی معرفی کرد و خواست چند جلسه ای با هم به گفتگو بنشینیم. ایشان به چند زبان زنده دنیا مسلط بود و به کشورهای مختلف سفر نموده و با علمای بسیاری دیدار کرده بود. ولی پاسخ درست و قابل قبولی برای پرسش هایش نیافته بود.
من از روی احساس وظیفه پذیرفتم و با استعانت از خدای متعال و یاری اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، ایشان را با عقاید درست و صحیح مذهب حقه شیعه آشنا نمودم و تنها با استفاده و استناد به آیات قرآن کریم پاسخ سوالات ایشان را می دادم (ایشان غیر از آیات قرآن دلیل دیگری را نمی پذیرفت).

از آنجا که سوالات مطرح شده ممکن است برای بسیاری از افراد، ایجاد شده و به دنبال پاسخ آن باشند، بهتر دانستم که آنها را همراه با جواب داده شده به ایشان به رشته تحریر درآورم تا وسیله استفاده و بهره همگان شود.

* کتاب حاضر از 5 فصل تشکیل شده است:

1- اثبات تشیع با استعانت از آیات قرآن کریم از بعد عقلی
2- وهابیت چیست؟ چگونه و از کجا به وجود آمد و چه کرد؟
3- اثبات تشیع از منابع عامه و استبصار
4- کسب معارف از دریای بیکران اهل بیت علیهم السلام
5- مهدویت از دیدگاه فریقین
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

محمد

با سلام حتما و حتما کتاب را مطالعه نمایید
افقی جدید بر عقاید و روح انسان گشوده می شود

10 خرداد 1401

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما