loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

قطعه ای از دنیا

کتاب های نارون

ناشر ستاک

نویسنده کریستینا بیکر کلاین

مترجم فائقه حیدری

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 336

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 66376 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
95,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

رمانی از نویسنده ی کتاب پرفروش و بسیار موفق «قطار یتیمان» که رتبه ی نخست «نیویورک تایمز» را به خود اختصاص داد. داستانی جذاب و متمایز از دوستی، عشق و هنر که نقاشی مشهور و رازآلود «اندرو ویث» به نام «دنیای کریستینا» منبع الهام آن بود.

تمام دنیا برای کریستینا اولسون مزرعه خانوادگی اش در شهر ساحلی کوچک کوشینگ در ایالت مین است. کریستینا تنها دختر خانواده ای پسردار است که به دلیل وضعیت جسمی و شرایط دیگر در خانه مانده است و گویی سرنوشتش یک زندگی محدود است. در عوض، او نخستین منبع الهام عالی اندرو ویث و موضوع یکی از معروف ترین نقاشی های قرن بیستم به نام دنیای کریستینا می شود.

هرگز به پسری که خویشاوندم نبود تا این اندازه نزدیک نشده بودم. حواسم جمع است، در نور با طراوت صبحگاهی همه چیز را زیر نظر دارم: نرگس های شهلا که کم رنگ و خمیده شده اند؛ پرندگان ساحلی که بالای سرمان پرواز می کنند و سیاهند و پاهایشان قرمز روشن است و مثل موش جیر جیر می کنند؛ درختان دور دست، صنوبر قرمز و سرو کوهی و کاج های اسکاتلندی بلند و باریک که مانند قابی دور مزرعه را گرفته اند. مزه ی شور نمک دریا را روی لبانم حس می کنم، اما بیشتر از همه از بوی مهر آمیز این پسر که دستش وزنه ی تعادل است آگاهم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما