loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

گنجینه معماهای معصومین

ناشر مرسل

نویسنده فخری باقری بیدگلی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 128

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 66388 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
39,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتب و مقالات بسیاری پیرامون زندگی و گفتار و کردار ائمه اطهار، در جهان اسلام ارائه گردیده و انصافا کمک بسیاری به آشنایی با این چشمه های جوشان انسانیت و معنویت نموده اند؛ پاکبازان دلباخته ای که بی غوغا و متواضع دل به آستان عصمت اهل بیت سپردند تا راه حق و حقیقت را به ما نشان دهند. همان عالمان شهر اخلاق که با پیروی از ائمه اطهار، پاکباخته و خودساخته، دست از آلودگی های دنیای فانی شستند و در گفتار، صادق و در عمل صالح بودند.
آنان که بار سنگین امانت الهی را به دوش من و تو افکندند و خود به دیار باقی شتافتند. پس بر ماست که امانتدار خوب این مسئولیت الهی باشیم و سر بر آستان قدس ربوبی نهاده و با شناخت و پیروی عملی از چهارده نور روشنگر هدایت، به نحو احسن این امانت را به اهلش بسپاریم و این میسر نیست جز با کاوش و دقت در حالات و کردار ائمه هدی.

ما نیز با ارائه مطالب این کتاب با شکل نوین و تازه بر آن شدیم که علاوه بر افزودن معرفت و بینش بیشتر خود از زندگانی چهارده معصوم پاک، وسیله ای باشیم در جهت سیراب کردن ضمیر جستجوگر و تشنه نوجوانان و جوانان عزیز.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما