فراخوانی فراخوانی ...

حدیث روزگار 23: خاطرات مستند سید هادی خسروشاهی درباره آیت الله هاشمی رفسنجانی

70 بازدید

مولف : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : کلبه شروق

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : کلبه شروق

وزن(گرم) : 232

شابک : 978-964-7255-78-3

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1396

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 172

تاریخ ثبت اطلاعات : شنبه 2 تیر 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : دوشنبه 4 تیر 1397

کد : 66593

100,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
خاطرات مستند درباره آقای هاشمی رفسنجانی از مقدمه و چهار بخش تشکیل شده است:

1. بدرود سردار (مقاله ­ای مفصل در تبیین ابعاد مختلف زندگی و خاطرات آیت ­الله هاشمی رفسنجانی در قبل و بعد از انقلاب)، 2. دو مقاله (دخالت در معقولات؛ به بهانه رد صلاحیت آیت ­الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 1392 و دست خالی اتهام زنندگان)، 3. دو مصاحبه (شخصیت بی ­نظیر و استوانه انقلاب، دو گفتگو با نشریات در تبیین زندگی، فعالیت ها و اندیشه ­های آیت ­الله هاشمی رفسنجانی)، 4. چهار پیوست (اتحاد اسلامی، یادداشت آیت ­الله هاشمی رفسنجانی بر کتاب «شیعه» (مذاکرات علامه طباطبایی و پروفسور هانری­ کُربَن)، نامه­ ای به اکرم زعیتر؛ نویسنده کتاب «سرگذشت فلسطین»)، نکاتی درباره آیت­ الله هاشمی رفسنجانی و هاشمی در سال 1388. در پایان کتاب هم تصاویر و اسناد و فهرست اعلام، اماکن و کتاب ­ها می آید.

استاد خسروشاهی در مقاله مفصل «بدرود سردار» فعالیت­ های علمی و فرهنگی آیت ­الله هاشمی و نقش او در شکل­ گیری مجله «مکتب اسلام»، ترجمه کتاب «سرگذشت فلسطین یا کارنامه سیاه استعمار» (قضایا الفلسطینیه)، نوشته اکرم زعیتر (سفیر وقت اردن در ایران) و فعالیت ­ها و روحیات اکرم زعیتر را بیان می ­کند.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
کتاب های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر