فراخوانی فراخوانی ...

حدیث روزگار 24: خاطرات مستند سید هادی خسروشاهی درباره خاطرات مکتوب

45 بازدید

مولف : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : کلبه شروق

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : کلبه شروق

وزن(گرم) : 298

شابک : 978-964-7255-80-6

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 236

تاریخ ثبت اطلاعات : شنبه 2 تیر 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : دوشنبه 4 تیر 1397

کد : 66594

90,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
«خاطرات غیرمکتوب» نوعا شامل مطالبی است درباره مسائل مختلف که در زندگی افراد رخ داده و در ذهن آنها باقی مانده و اغلب در مراحل پایانی عمر، به شکل مکتوب برای علاقه مندان عرضه شده است!
اما این بار، خاطراتی مکتوب از اینجانب نقل می شود که در سالیان نخستین انقلاب - و چند مورد پیش از آن - به صورت مکتوب، ارائه شده و در روزنامه های مختلف آن دوران، به چاپ رسیده است.
بیشتر این خاطرات درباره مسائل روز و پس از پیروزی انقلاب و عمدتا در پاسخ به دیگران و توضیح و تشریح حقایق، مطرح شده است که البته ضمن بیان حقیقی، نوع برخوردهای افراد در دوران نخستین انقلاب را هم نشان می دهد.

البته پس از طول زمان سپری شده و تحولاتی که در همه زمینه ها و در تفکرات افراد به وجود آمده، چگونگی صحت یا سقم این برداشت ها و یا خاطرات مکتوب را بهتر می توان بررسی نموده و در محک ارزیابی قرار داد.

هدف از نشر این «خاطرات مکتوب» -البته اگر این عنوان بر این مکتوبات صدق کند- نشان دادن نوع برخوردها درباره مسائل در اوائل انقلاب و «تشاجر» و «مجادله» و یا «تفاهم» و «مذاکره» بین افراد و گروه های سیاسی یا اشخاص موافق و مخالف، است ... .
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
کتاب های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر