loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ایستگاه گورخوان

ناشر کتاب نیستان

نویسنده سعیده شفیعی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 112

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 66615 10003022
8,000 7,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

نویسنده در آثارش سعی کرده تا مخاطب را به جایگاهی برساند که فارغ از آنچه در ساختار ذهنی خود او می گذرد به تصمیم و نتیجه گیری برسد. بر همین مبنا می توان داستان های او را در این مجموعه آثاری با پایان باز به شمار آورد.

از سوی دیگر نویسنده بسیار ساده و روان و با بهره گیری از فضاسازی های بومی بدون ورود به محدوده کلامی زیست بوم های مختلف در ایران به نگارش این آثار دست زده است. آثار او به همین خاطر به سادگی و زیبایی ساختار و کلیشه ذهنی مدرن و شهرزده و نیز درونگرای مفرط داستان نویسی مدرن را شکافته و سعی کرده فارغ از آن، به موضوع درد و آلام بشری ورود پیدا کند. به همین اعتبار او راوی روایت هایی ساده و تکان دهنده از موقعیت های انسانی است و بیان آنها را نیز در قید و بند زمان و مکان محدود نکرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما