loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مهارت های زندگی در سیره رضوی

با تجدید نظر و اضافات کلی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 66652 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
27,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این اثر، در عرصه هایی چون «مهارت های زندگی»، «مهارت های خانوادگی» و «مهارت های فرزند پروری» به بررسی اندیشه و سیره علمی و عملی امام رضا (ع) می پردازد که در جامعه ایرانی جایگاه برجسته ای دارد؛ در این کتاب رهنمودهای امام رضا (ع) به دو دسته تقسیم می شود که برخی به گونه ای مستقیم به موضوع مهارت های زندگی پرداخته و برخی دیگر بازتابنده نگاه کلی و جامع ایشان است و می توان با رویکردی تعمیمی آن را به موضوع مهارت های زندگی پیوند داد.

خواننده در این کتاب با نمونه هایی از مهارت های زندگی در سیره اهل بیت (ع)، به ویژه امام رضا (ع) آشنا خواهد شد؛ بهره گیری از آیات قرآن کریم، ارجاع به منابع حدیثی در استخراج احادیث رضوی و دیگر روایات ائمه (ع)، استناد به آموزه های نبوی و نیز تنظیم نمایه هایی مانند نمایه احادیث رضوی، نمایه رجالی و نمایه اصطلاحات مهارت های زندگی از ویژگی های این اثر است و به همین جهت کتاب «مهارت های زندگی در سیره رضوی» در مقایسه با دیگر آثار حوزه مهارت های زندگی با رویکرد دینی و به ویژه نگاه رضوی، تفاوت دارد.

«مفاهیم و کلیات»، «مهارت های زندگی»، «مهارت های خانوادگی»، «راه های موفقیت در زندگی» و «مهارت های تربیتی» (فرزندپروری) عناویت پنج بخش اصلی این کتاب است که ذیل هر یک از آن ها فصل های متعددی برای تبیین موضوعات تعریف شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما