18,000
تومان
5 ٪
17,100
تومان
افزودن به سبد خرید

آدم ربایی در لیبی

دسته بندی: خاطرات، زندگینامه و سفرنامه

ناشر: موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر

نویسنده:

شاعر:

ویراستار:

تصویرگر:

با همکاری:

سال نشر: 1397

تعداد صفحات: 184

3
فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

این کتاب چکیده جامعی از قضیه ربودن امام موسی صدر است که برای اولین بار با طراحی تایپوگرافی و ویژه، اطلاعات مربوط به پرونده ربودن امام صدر و دو همراهش را از ابتدای واقعه تا به امروز در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

مروری بر زندگینامه امام موسی صدر بخش ابتدایی کتاب را تشکیل می دهد و مطالب مربوط به پرونده و رویدادهای آن با عنوان «سفر ناتمام صلح» از اردیبهشت ۱۳۵۷ آغاز می شود.
طراحی کتاب تایپوگرافی است و محتوای آن بر پایه وقایع نگاری به ترتیب زمان وقوع تدوین شده است.

با توجه به اینکه در سا ل های اخیر مخاطبان ایرانی و به خصوص نسل جوان بیشتر با آرا و اندیشه های امام موسی صدر آشنا شده اند و اطلاعات زیادی درباره وضعیت و قضیه ربوده شدن او ندارند، انتشار این کتاب پاسخی به این خلا درباره این شخصیت مهم سیاسی، دینی و فرهنگی جهان اسلام است.

«آدم ربایی در لیبی» این مطالبه را مطرح می کند که برای آزادی امام صدر و همراهانش از بند اسارت در لیبی چه کرده ایم؟ و این جملات را بیان می کند:
«خانواده تمام ارتباطات و امکانات خود را هرچند که در قیاس با دولت ها بسیار کم و محدود است، بسیج کرده تا هرچه اطلاعات درست، نادرست، مستند، شایعه و اخبار درباره امام و یارانش وجود دارد، جمع آوری کند. به موازات جمع آوری اطلاعات کمیته ای از کارشناسان ذی صلاح را تشکیل داده تا اطلاعات و شایعات جمع آوری شده را بررسی و راستی آزمایی کنند. خانواده از هیچ اقدامی برای آزادی امام و دو همراهش فروگذاری نکرده و نمی کند.»

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام