فراخوانی فراخوانی ...

رهبری تروریسم در اروپا: چگونه رهبر کامیکازها شدم و کشف توطئه ترور

38 بازدید

مولف : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : کلبه شروق

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : کلبه شروق

وزن(گرم) : 558

شابک : 978-964-7255-62-2

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1395

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 376

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 7 تیر 1397

تاریخ ویرایش : دوشنبه 11 تیر 1397

کد : 66818

160,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
سید هادی خسروشاهی در ایام سفارت جمهوری اسلامی در واتیکان و گسترش فعالیت­ های فرهنگی در اروپا، به ویژه انگلستان و ایتالیا، و نشر چهار مجله هفتگی و ماهانه به زبان ­ های: عربی، انگلیسی، ایتالیایی و چاپ ده ­ ها نشریه و کتاب به زبان های: فارسی، عربی، فرانسه، انگلیسی و ایتالیایی ـ و توزیع وسیع آن­ها در اروپا ـ و ایجاد روابط برادرانه با رهبری حرکت ­ ها و مراکز فرهنگی اسلامی در غرب، موجب نگرانی امپریالیسم در کلیت خود گردید. واکنش خیلی آشکار ـ و البته رذیلانه ـ بود: اتهام رهبری تروریسم و «کامیکاز»های مسلمان در اروپا با محوریت لندن و رم، به عنوان مرکز فعالیت های تروریستی! ایران اسلامی.

ساندی ­تایمز معروف ترین و پُرتیراژ ترین روزنامه چاپ لندن در مقاله ای به قلم امیر طاهری، مأمور رسمی سازمان سیا و سردبیر اسبق روزنامه «کیهان انترناشنال» در تهران، این اتهام را با تیتری درشت و عکسی بزرگ، در صفحه ویژه خود منتشر ساخت و به دنبال آن، همه روزنامه ها و مجله های اروپایی، به بازتاب وسیع آن پرداختند.

این کتاب حقیقت این مسأله را با استناد به مطبوعات انگلیس و ایتالیا، بررسی نموده و چگونگی توطئه ­ های کثیف امپریالیسم، در مقابله و دشمنی با نظام اسلامی در ایران را ـ با اسناد و مدارک ـ افشا می کند و روشن می سازد.

* کتاب «رهبری تروریسم در اورپا» در پنج بخش و چهار پیوست تنظیم و تدوین شده است:

1. درنگی در ریشه ­ های تروریسم رسانه ­ ای و توطئه های امپریالیسم خبری،
2. مقاله امیر طاهری در روزنامه «ساندی­تایمز لندن» هشتم ژانویه 1948 میلادی،
3. بازتاب جلسه فوق ­العاده شورای عالی امنیت ملی با حضور نخست­ وزیر و وزیر کشور ایتالیا در مطبوعات،
4. تکذیب مطالب «ساندی ­تایمز»؛ شکایت علیه مطبوعات منعکس کننده مقاله ساندی ­تایمز ـ آراء دادگاه؛ محکومیت ساندی ­تایمز؛ عذرخواهی رسمی ساندی ­تایمز،
5. کشف توطئه ترور سید هادی خسروشاهی؛ سفیر ایران در واتیکان.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر