بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اسلام (2)
  4. تشیع (7-2)
  5. غالیان: کاوشی در جریان ها و برآیندها تا پایان سده سوم
  • غالیان: کاوشی در جریان ها و برآیندها تا پایان سده سوم

غالیان: کاوشی در جریان ها و برآیندها تا پایان سده سوم

ناشر : بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی

نویسنده : نعمت الله صفری فروشانی

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 408

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6684610003022
9,000 8,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تشیع در طول تاریخ، هماره با مظلومیت های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی روبرو بوده است و در این راستا دشمنان اسلام برای واژگون جلوه دادن چهره ی آن، عقایدی سست و خرافی بدان نسبت می داده اند، تا بدین وسیله این مذهب را در منظر توده ی مردم، سست و بی ارزش بنمایند و در صفوف متحد و یکپارچه مسلمانان رخنه ایجاد کنند.

بدین سان در پاره ای از آثار، باورهای این مذهب از روی جهل یا تجاهل آمیخته با عقاید غلوآمیز مطرح می شود، عقایدی که امامان شیعه به شدت آن را انکار می کردند و پیروان ایشان نیز از اینگونه باورها بیزاری می جستند.

کتاب حاضر بر آن است تا با شناساندن چهره ی واقعی غالیان دامن تشیع راستین را از باورهای بی پایه ی آنان پاک سازد و نشان دهد که غالیان، در بسیاری از موارد، نه به عنوان دوستان ناآگاه، بلکه به سان دشمنانی دانا، قصد نابودی شیعه بلکه کل اسلام را داشته اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط