بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. فرهنگ پایداری (19)
  4. فرهنگ پایداری فلسطین، لبنان، سوریه و یمن (3-19)
  5. ستارگان درخشان تاریخ (مجموعه وصیت نامه شهدای مقاومت اسلامی لبنان)
  • ستارگان درخشان تاریخ (مجموعه وصیت نامه شهدای مقاومت اسلامی لبنان)

ستارگان درخشان تاریخ (مجموعه وصیت نامه شهدای مقاومت اسلامی لبنان)

ناشر : فرهنگ سرای انقلاب

سال نشر : 1385

تعداد صفحات : 120

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 669010003022

معرفی کتاب

کتاب "ستارگان درخشان تاریخ" دربرگیرنده وصیت نامه 38 تن از شهدای مقاومت اسلامی لبنان که در نبرد با رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده اند، منتشر شد.

ستارگان درخشان تاریخ با مقدمه سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان و همچنین نامه ای منتشر نشده از مقام معظم رهبری به خانواده شهید عملیات شهادت طلبانه "صلاح محمد غندور" منتشر شده است.

در بخشی از مقدمه کتاب که به قلم حجت الاسلام سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان می باشد آمده است: «این وصیت ها گویای آنند که بدون شک این شهیدان تربیت یافتگان اسلام ناب محمدی(ص) و مکتب کربلایی سیدالشهدا اباعبدالله الحسین(ع) و خط امام خمینی کبیر(ره) هستند، همچنین بر این واقعیت تاکید دارند که حضرت امام(ره) الهام بخش، رهبر، اسوه و مقتدای این شهیدان است و حکایت از وابستگی و تعلق شدید و ایمان آنان به رهبر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دام ظله) و آمادگی و عشق آنان به شهادت در سایه رهبری حکیمانه آن بزرگوار نیز دارد.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط