loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دایره المعارف مصور زمین شگفت انگیز ما

ناشر سایان

نویسنده جان وودوارد

مترجم الهام شوشتری زاده

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 208

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 66962 10003022
450,000 405,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

زمین سیاره ای پویا و تماشایی است؛ جهان شگفت انگیز سنگ، آب، هوا و زندگی که پیوسته دستخوش تغییر است. نیروهایی در اعماق این سیاره موجب حرکت آهسته اما پیوسته ی پوسته ی سنگی اش می شوند؛ حرکتی که کوه ها را پدید می آورد، زمین لرزه ها را می سازد و آتش فشان ها را بیدار می کند. گرمای خورشید هم جریان هایی در جو زمین به وجود می آورد و باد و باران می سازد؛ باد و بارانی که پوسته ی زمین را می فرسایند و چشم اندازهایی خیره کننده می آفرینند.

زمین شگفت انگیز روایتی گیرا از سرگذشت طبیعی و پرماجرای زمین است. این کتاب فقط شگفتی های زمین شناختی خارق العاده ی جهان را معرفی نمی کند، بلکه با نگاهی ژرف تر توضیح می دهد که این شگفتی ها چگونه پدید آمده و شکل گرفته اند. از گرمای سوزان گدازه های آتش فشانی هاوایی گرفته تا پهنه ی یخ زده ی جنوبگان، زمین شگفت انگیز زیبایی ها و شگفتی های باورنکردنی سیاره ی ما را یپش چشممان می گذارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما