فراخوانی فراخوانی ...

45 کهن الگوی شخصیت: الگوهای اسطوره ای برای خلق شخصیت های اصیل

253 بازدید

مولف : ویکتوریا لین اشمیت

مترجم : ابراهیم راه نشین

ناشر کتاب : ساقی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : ویکتوریا لین اشمیت

مترجم : ابراهیم راه نشین

ناشر کتاب : ساقی

وزن(گرم) : 393

شابک : 978-600-6128-97-9

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

شمارگان : 1100

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 424

تاریخ ثبت اطلاعات : دوشنبه 11 تیر 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : دوشنبه 11 تیر 1397

کد : 67029

430,000 ریال 387,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
مولف در پیشگفتار این کتاب آورده است: من این کتاب را برای تمام نویسندگانی که زیر بار قواعد داستان پردازی کمر خم کرده اند نوشته ام. تئوری ها و اطلاعاتی که در اینجا ارائه می شود در نظر دارد تا به نویسندگان مسیری پیشنهاد دهد ورای هزار توی خفقان آور ساختار، قالب و قواعدی که داستان پردازی را احاطه کرده است. «45 کهن الگوی شخصیت» کتابی است که به طراوت اشتیاق و بصیرتی که در قلب هر نویسنده ای وجود دارد احترام می گذارد.

هنگامی که شمای نویسنده تصمیم می گیرید تا داستان خود را بازگو کنید، عالبا به ایده ی خود علاقه مندید. درخشش و جرقه ی یک فکر بکر شما را به سوی صفحات سفید می کشاند تا مشتاقانه آنچه را در قلب خود به عنوان داستانی محشر حس می کنید مکتوب کنید.

سپس، جایی در میانه ی راه، از خود می پرسید آیا داستانتان واقعا داستان خوبی است. کسی دوست دارد آن را بخواند؟ شما نمی توانید سر در بیاورید که داستانتان به کدام سو می رود، و سرانجام به این نتیجه می رسید که آن را با سایر داستان های پرفروش مقایسه کنید. به زودی، در حین طراحی خطوط اصلی و تغییرات و تحولات شخصیت، بی خیال آن می شوید و سراغ ایده ی دیگری می روید، اما باز هم همین روال را تکرار می کنید. چه اتفاقی روی داده است؟ شما به قدری اسیر و گرفتار ساختار و طرح داستان شده اید که سر زندگی و طراوت خلاقانه ای را که در ابتدا شما را به سوی صفحات سفید می کشاند از دست داده اید.

قصد من از معرفی این کهن الگوها نشان دادن شخصیت های منحصر به فردی است که آماده ی کمک به شما هستند. هنگامی که ایده ی اساسی کهن الگوها را آموختید، می توانید هر کاری که دوست دارید با آنها بکنید. انها به درستی پایه و اساس و شالوده ای هستند که شخصیت ها ی شما روی آنها بنا خواهند شد. آنها به داستان های شما زندگی و انرژی خواهند افزود.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر