فراخوانی فراخوانی ...

کابوس خانه

57 بازدید

مولف : داوود غفارزادگان

ناشر کتاب : کتاب نیستان

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : داوود غفارزادگان

ناشر کتاب : کتاب نیستان

وزن(گرم) : 556

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 464

تاریخ ثبت اطلاعات : چهارشنبه 13 تیر 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : چهارشنبه 13 تیر 1397

کد : 67091

430,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
نویسنده در نگارش داستان کوتاه همواره نویسنده ای چند بعدی بوده است. از سویی دغدغه فرم روایت برای او همواره یکی از دغدغه های اصلی در داستان پردازی بوده است و از سوی دیگر حضور تجربیات شخصی خود او در شکل دهی به محتوا و پلات داستانی.

او در سال های دهه شصت و دوران معلمی به طور کلی داستان هایی را خلق می کند که در آن روستا و معلم و المان های طبیعی که نمایش دهنده تجربیات زیستی او از بودن در چنین فضایی است به چشم می خورد، اما به تدریج علاقه مندی او به نوشتن از انسان در بستر حادثه ای چون جنگ نیز خود را در او به نمایش می کشد و بر همین اساس است که آثاری چون فال خون شکل می گیرد. جنگ برای غفارزادگان همواره بهانه ای بوده برای روایت از انسان. انسانی که او راوی همیشگی تنگناها و دورراهی های سختش برای تصمیم گیری بوده است و در نهایت اتفاقاتی که تنها و تنها از انسان می تواند سر بزند و جنگ بستری برای آن است.

کتاب« کابوس خانه» با این رویکرد بدون شک یکی از قابل توجه ترین و قابل اعتنا ترین آثار داستانی این روزهای کشور است که سرگذشت نامه یک نویسنده صاحب سبک را در ادبیات داستانی پس از انقلاب به تصویر می کشد.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر