loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مجموعه فهم قرآن 3: کشف رابطه ها (آموزش قران همراه با آموزش جداسازی و کشف ارتباط)

کتاب کار مربیان قرآنی (ویژه دانش آموزان دختر و پسر پایه سوم دبستان در سراسر کشور)

ناشر قرآن و اهل بیت نبوت (ع)

نویسنده مدرسه دانشجویی قرآن و عترت (ع)

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 212

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 67129 10003022
59,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انس با قرآن و تدبر در آیات آسمانی آن در دوره دبستان، سبب شکل گیری باورهای زیبا در دانش آموز می شود و همراه با تقویت عبودیت و تقوا، موجب فعال شدن تفکر در او می گردد.
لازم است در این دوره، قوه اختیار در دانش آموز، به سمت هدایت فعال شود. در راستای تحقق این هدف، کتاب «فهم قرآن» هر پایه تحصیلی، بر یک مرحله از آن تمرکز می کند و با ارائه راهکارهایی برای آموزش تدبری سوره های قرآن کریم، مربیان را جهت نیل به این اهداق مرحله بندی شده رهنمون می سازد.

پس از فعال سازی انواع ابراز و جهت دار کردن عمل در سال اول و فعال شدن توان متمایز دیدن پدیده ها در سال دوم، هدف سال سوم دبستان، توانمند کردن دانش آموزان در تحلیل پدیده ها و رخدادها و فهم ارزش های پیرامون آنهاست که باعث جداسازی پدیده ها و رخدادها از هم همراه با کشف ربط آنها با یکدیگر می گردد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما