بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف قرآن و حدیث (1)
  4. معارف قرآن و حدیث - سایر (20-1)
  5. مجموعه فهم قرآن 4: کشف اولویت ها (آموزش قرآن همراه با آموزش اولویت بندی در برنامه ها)
  • مجموعه فهم قرآن 4: کشف اولویت ها (آموزش قرآن همراه با آموزش اولویت بندی در برنامه ها)

مجموعه فهم قرآن 4: کشف اولویت ها (آموزش قرآن همراه با آموزش اولویت بندی در برنامه ها)

کتاب کار مربیان قرآنی (ویژه دانش آموزان دختر و پسر پایه چهارم دبستان در سراسر کشور)

ناشر : قرآن و اهل بیت نبوت (ع)

نویسنده : مدرسه دانشجویی قرآن و عترت (ع)

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 180

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6713310003022
18,000 16,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انس با قرآن و تدبر در آیات آسمانی آن در دوره دبستان، سبب شکل گیری باورهای زیبا در دانش آموز می شود و همراه با تقویت عبودیت و تقوا، موجب فعال شدن تفکر در او می گردد. لازم است در این دوره، قوه اختیار در دانش آموز، به سمت هدایت فعال شود. در راستای تحقق این هدف، کتاب «فهم قرآن» هر پایه تحصیلی، بر یک مرحله از آن تمرکز می کند و با ارائه راهکارهایی برای آموزش تدبری سوره های قرآن کریم، مربیان را جهت نیل به این اهداق مرحله بندی شده رهنمون می سازد.

پس از فعال سازی ابراز و توان جداسازی همراه با کشف روابط در سال های قبل، در سال چهارم دبستان به تدریج، آموزش معیارها و معیارسازی برای دانش آموز انجام می شود تا بتواند براساس اتکای به معیارها، تصمیم گیری و ترجیح داشته باشد. در همین راستا، سوره های این سال تحصیلی با هدف فعال کردن توان کشف اولویت ها در برنامه ریزی و عمل آموزش داده می شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط