بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف قرآن و حدیث (1)
  4. معارف قرآن و حدیث - سایر (20-1)
  5. مجموعه فهم قرآن 6: گسترش خوبی ها (آموزش قرآن همراه با هم اندیشی برای گسترش خیر)
  • مجموعه فهم قرآن 6: گسترش خوبی ها (آموزش قرآن همراه با هم اندیشی برای گسترش خیر)

مجموعه فهم قرآن 6: گسترش خوبی ها (آموزش قرآن همراه با هم اندیشی برای گسترش خیر)

کتاب کار مربیان قرآنی (ویژه دانش آموزان دختر و پسر پایه ششم دبستان در سراسر کشور)

ناشر : قرآن و اهل بیت نبوت (ع)

نویسنده : مدرسه دانشجویی قرآن و عترت (ع)

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 101

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6713810003022
13,000 11,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انس با قرآن و تدبر در آیات آسمانی آن در دوره دبستان، سبب شکل گیری باورهای زیبا در دانش آموز می شود و همراه با تقویت عبودیت و تقوا، موجب فعال شدن تفکر در او می گردد. لازم است در این دوره، قوه اختیار در دانش آموز، به سمت هدایت فعال شود. در راستای تحقق این هدف، کتاب «فهم قرآن» هر پایه تحصیلی، بر یک مرحله از آن تمرکز می کند و با ارائه راهکارهایی برای آموزش تدبری سوره های قرآن کریم، مربیان را جهت نیل به این اهداق مرحله بندی شده رهنمون می سازد.

هدف پایه ششم، جمع بندی پنج سال قبل و فعال سازی اختیار در دانش آموز است. یعنی دانش آموز بتواند تفکر کند و با تشخیص خودش یک چیز را به عنوان خیر انتخاب نماید و به آن عمل کند. در واقع جدا کردن یک کار خیر و برنامه ریزی برای انجام و تداوم آن، سرفصل کار پایه ششم است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط