loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

شرح و تفسیر دعای عهد

ناشر موسسه فرهنگی مطالعاتی الزهرا (س)

نویسنده حسین مظاهری

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 256

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 67203 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
35,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

دعا و راز و نیاز با خداوند متعال، در تعالیم دینی و زندگی انسان ها، از جایگاه برجسته ای برخوردار است؛ به گونه ای که قرآن کریم می فرماید اگر دعای بندگان نبود، خداوند سبحان به آنان اعتنائی نداشت: قل ما یعبوا بکم ربی لو لا دعاوکم. دعا در زندگی انسان، نقش بسیار سازنده و ارزنده ای دارد و از این رو لازم است انسان، همیشه برنامه ای برای راز و نیاز و دعا به درگاه حق تعالی داشته باشد. دعا و مناجات با خداوند سبحان، اقسام گوناگونی دارد و هر کس به تناسب موقعیت خود و مقتضای حال خویش، به برخی از دعاها اولویت بیشتری می دهد. یکی از دعاهایی که از اهمیت ویژه ای برخوردار است، دعا دربارۀ امام زمان است که شیعیان و منتظران ظهور آن حضرت، باید مداومت خاصی بر آن داشته باشند.

کتاب حاضر شرح و تفسیر دعای عهد امام زمان (عج)، از مرجع عالیقدر، آیت الله العظمی حسین مظاهری است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما