بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

نبرد برای سارایوو

ناشر شهید کاظمی

نویسنده کریم لوچارویچ

مترجم سعید عابدپور

ویراستار مهدی قزلی

بازنویسی مهدی قزلی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 205

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6720710003022
11,000 9,900 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب خاطرات کریم لوچارویچ، فرمانده پلیس سارایوو از سال اول محاصره این شهر در جنگ بالکان است.

نبرد برای سارایوو از پرفروش ترین کتاب های موضوع جنگ بوسنی است و ماجراهای سخت ترین و پیچیده ترین سال محاصره پایتخت بوسنی را مرور می کند.

یکی از تفاوت های اصلی این کتاب با کتاب های دیگر این حوزه نقل رشادت ها و مجاهدت های رزمندگان مسلمان و تاثیر آنها در تغییر روند جنگ بوسنی به نفع تمامیت ارضی بوسنی و هرزگوین است. بیشتر کتاب های مرتبط با جنگ بوسنی روایت ظلم هایی است که توسط چتنیک ها بر مسلمانان گذشته است.

لوچارویچ علاوه بر نقل جنگ و گریزهای سال اول جنگ نگاهی تحلیلی و موشکافانه به اوضاع منطقه و اروپا و حتی تاریخ بالکان دارد و هویت مسلمانان این منطقه را در گذر زمان یادآوری می کند.

این کتاب خاطرات رزمندگانی را مرور می کند که با دست خالی در برابر نصف اروپا ایستادند و طولانی ترین محاصره نظامی تاریخ را با شکست مواجه کردند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما