loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

گنجینه فرم های موسیقی ایران

ناشر سوره مهر

نویسنده محمد بهارلو

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 364

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 67637 10003022
75,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه حاضر از کتاب های استاد محمد بهارلو یکی از اساتید بی بدیل قرن اخیر تاریخ موسیقی ایران شامل یک کتاب خود آموز ویلن و پنج کتاب در ارایه فرم های موسیقی کلاسیک ایرانی، امروز پس از شصت سال که از چاپ اولیه آن ها می گذرد برای استفاده دوست داران موسیقی، هنر آموزان ویلن، افراد علاقمند به حفظ و نگهداری فرهنگ موسیقیایی ایران و نیز جهت مطالعه فرم های موسیقی ایران تجدید چاپ شده و در دسترس قرار گرفته است.

این کتاب در زمان خود مورد استقبال و تایید اساتیدی چون ابوالحسن صبا و موسی معروفی قرار گرفت و تا به امروز، شاگردان بسیاری طبق اصول این کتاب ها به فراگیری ساز ویلن در آموزشگاه موسیقی بهارلو (تاسیس 1325) و نیز دیگر موسسات و دانشگاه های داخل و خارج کشور نایل شده اند.

دختران استاد بهارلو، کیمیا و ایلیا، عکس ها، مدارک، اسناد، دست نوشته ها و مطالب مندرج در جراید را راجع به ایشان گردآوری کرده و به این مجموعه افزوده اند. دختر بزرگشان پرسیا، اجرای ویلن شش کتاب حاضر را در سی دی صوتی این مجموعه به عهده داشته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما