فراخوانی فراخوانی ...

آموزشگاه هما

28 بازدید

مولف : شهریار زمانی

ناشر کتاب : دفتر نشر فرهنگ اسلامی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : شهریار زمانی

ناشر کتاب : دفتر نشر فرهنگ اسلامی

وزن(گرم) : 384

شابک : ‭978-964-476-476-9

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1396

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 256

تاریخ ثبت اطلاعات : پنج‌شنبه 4 مرداد 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : شنبه 6 مرداد 1397

کد : 67901

180,000 ریال
افزودن به سبد خرید
گزیده کتاب
... دل کندن از محضر حافظ برایت خیلی سخت بود. دوست داشتی فارغ از هیاهوی اطرافیان می توانستی ساعت ها به ستون آرامگاه تکیه دهی و به سنگ مرمر روی قبر نگاه کنی. زیر این سنگ انسانی خفته است که با هر کلمه اش معجزه می کند و اول و آخر حرفش ترجمان عشق است. فردا، پس فردا از شیراز خواهی رفت و نمی دانی زمان دیدار مجدد چه وقتی باشد. اصلاً دیداری باشد یا نباشد. به بخت نامرادت لعنت می فرستی که بسیار کج مدار و بدپلشت است.

سفر به شیراز تا این لحظه سراسر لطف و محبت بوده است، البته اگر همسفری با ایوبی را ندید بگیری. این سفر بهترین هدیۀ تولدت بود. لااقل پس از سی سال زندگی دانستی این شیفتگی و بی قراری که لحظه ای دست از سرت برنمی دارد، ریشه در ماه شهریور دارد. شهریورماه؛ رنج، شکست، تلخی، حرمان و غربت را برایت به ارمغان آورده است. بی قراری مدام را از قلم انداختی؛ در وطنت، در تهران و در هیچ جا قرار و آرامش نداری و گمشده ات را نمی یابی. خدا کند پیش بینی فال بین شیرازی درست باشد و گمشده ات را در شیراز پیدا کنی. زنک سوادی نداشت، ولی از روی دیوان حافظ فال می گرفت. حافظ هم که بیراه سخن نمی گوید...
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر