loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

رمان نویسی در وقت اضافه - جلد اول

ناشر شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده محسن سلیمانی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 545

معرفی کتاب

کتاب حاضر شاید بیشتر نوعی انتقال تجربیات است تا نوشتن تجربیات شخصی نویسنده در زمینه رمان نویسی؛در این کتاب جمع بندی نظریات رمان پژوهانی را به شما ارائه داده می شود که خود همه رمان نویس هستند.

مؤلف «رمان نویسی در وقت اضافه» معتقد است افراد زیادی علاقمند به نوشتن رمان هستند، اما جای کتاب آموزشی جامع در این زمینه که به همه سوالات نویسنده جواب بدهد، خالی است. سلیمانی این کتاب را وسیله ای برای نویسندگان مبتدی می خواند تا اشتباهات نویسندگانی که به طور فطری می نویسند را تکرار نکنند.

بیش از نیمی از این اثر آموزشی هزار صفحه ای که خلق رمان را به سه بخش مجزای پیش از نگارش، هنگام نگارش و بعد از نگارش تقسیم کرده، آماده شده است.

در بخش اول این کتاب نویسنده به مسائل پیش از نگارش رمان پرداخته است. این بخش به مسائلی مثل مدیریت زمان، تحقیق در رمان نویسی که از مسائل پایه ای است، استعداد و این موضوع که افراد رمان نویس به دنیا می آیند یا نه، می پردازد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما