فراخوانی فراخوانی ...

رویارویی صحنه ها و چهره ها در تاریخ اسلام: عصر رسول خدا (ص)

78 بازدید

مولف : حمید محمدقاسمی

ناشر کتاب : دفتر نشر فرهنگ اسلامی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : حمید محمدقاسمی

ناشر کتاب : دفتر نشر فرهنگ اسلامی

وزن(گرم) : 813

شابک : ‭978-964-476-336-6‬

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1396

شمارگان : 5000

چاپ جاری : 2

تعداد صفحات : 560

تاریخ ثبت اطلاعات : سه‌شنبه 9 مرداد 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : سه‌شنبه 30 مرداد 1397

کد : 68029

190,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
در تاریخ اسلام می توان شاهد صحنه های مختلفی از هدایت و ضلالت، عزت و ذلت، وحدت و تفرقه، رویش و ریزش، اصلاح و افساد، عدالت و ظلم، خیر و شر و بالاخره حق و باطل بود که این صحنه ها در کنار هم نمایشگاهی از انواع تابلوهای دیدنی را در معرض دید آدمی قرار می دهند که برای هر مخاطبی الهام بخش و تفکر برانگیزند.

همچنین در جای جای تاریخ اسلام شاهد رویارویی چهره های گوناگونی با یکدیگر هستیم که در یک سو انسان هایی پاک سرشت و خوش عاقبت به چشم می خورند و در سوی دیگر انسان هایی بدسرشت و بدعاقبت که هر یک از آنها نماینده دو طیف از انسان ها و ترسیم گر دو دیدگاه فکری و اعتقادی در برابر یکدیگرند.

در این اثر که به رویارویی صحنه ها و چهره ها در دوران زندگانی رسول گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اختصاص یافته، تلاش گردیده تا با مطالعه ی دقیق تاریخ بیست و سه ساله رسالت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله نمونه هایی از رویارویی صحنه ها و یا چهره ها که در آن دوران سرنوشت ساز تحقق یافته گردآوری شود و مهم ترین و اثر گذارترین آن نمونه ها با رویکردی جدید در پیش روی مخاطب قرار داده شود.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر