فراخوانی فراخوانی ...

شیرین و مجنونی که بابا می گفت: مجموعه داستان

49 بازدید

مولف : محمد لله گانی دزکی

ناشر کتاب : کتاب نیستان

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : محمد لله گانی دزکی

ناشر کتاب : کتاب نیستان

وزن(گرم) : 163

شابک : 978-964-337-973-5‬

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 136

تاریخ ثبت اطلاعات : سه‌شنبه 16 مرداد 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : سه‌شنبه 16 مرداد 1397

کد : 68190

100,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
مجموعه ای از ده داستان کوتاه که می توان به خوبی رگه های تأثیرپذیری نویسنده از سبک نوشتاری کلاسیک داستان کوتاه دهه هفتاد ایران را که توسط نویسندگانی چون داوود غفارزادگان رخ نمایی می کرد را در سطور آن دید.

داستان های کوتاه این مجموعه از چند منظر قابل اعتناست. نخست تلاش نویسنده برای خروج از فضای روال و عادی شده داستان نویسی شهری و رجعت به جغرافیای بکر و کمتر شناخته شده روستایی در ایران. این جغرافیا و وسعت آن به نویسنده این امکان را داده تا بسیاری از عوارض و اتفاقات جغرافیایی را به عنوان دستمایه ساخت تم و شخصیت های داستانی مورد استفاده قرار دهد و از همان برای خلق موقعیت های گاه طنز و گاه تراژیک خود استفاده کند. به طبع همین جغرافیا شخصیت های خلق شده در این داستان ها نیز از کلیشه های رایج داستان نویسی ایران خارج می شوند. ساده اندیش هستند و رفتارها و رویکردهای بکر دارند، به واقع این رفتارها و رویکردها را می توان نشانی از سنت ها و انسان های اصیل ایرانی دانست که در لابه لای زندگی شهری فراموش شده بودند و حالا داستان کوتاه میقاتی دوباره برای آنهاست.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر