بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. ادیان و فرق (6)
  4. فرق انحرافی (3-6)
  5. شیخیه نقطه آغازین انحراف
  • شیخیه نقطه آغازین انحراف

شیخیه نقطه آغازین انحراف

ناشر : شرکت چاپ و نشر بین الملل | سازمان تبلیغات اسلامی

نویسنده : محمدحسن نجاری

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 910

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6837110003022
50,000 47,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

یکی از مسائل بسیار مهمی که بزرگان مذهب تشیع همواره با آن رو به رو بودند ، مسئله ی "مدعیان دروغین مهدویت " است .

در قرن های اخیر مدعیان دروغینی پا به عرصه طرح ادعای مهدویت گذاشتند که از سوی تشکیلات و عوامل استعمار و صهیونیسم جهانی پشتیبانی می شدند و بدین ترتیب شیوه ای نوین در طرح ادعاهای مدعیان دروغین و ایجاد فرق ساختگی و نوظهور پدید آمد که به وسیله ی آن ضربات سنگین و جبران ناپذیری به پیکره مذهب تشیع وارد گردید و علاوه بر یغما رفتن جان ، مال و ناموس شیعیان ، بسیاری از نهضت های مردمی که از قیام سرخ حسینی و پرچم برافراشته عاشورا الگو گرفته بودند ، با شکست مواجه شدند .

فرقه شیخیه یکی از مهم ترین فرقه های ساخته شده به وسیله دشمنان اسلام است که نقطه آغازین ایجاد انحراف فرقه سازی در میان شیعیان و همچنین مقدمه ای برای پیدایش دیگر فرقه ها و طرح ادعاهای دروغین رهبران بابیه و بهائیه محسوب می گردد.

اثر حاضر نخستین جلد از مجموعه ای است که با هدایت و همراهی معاونت پژوهشی آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی به منظور شناخت " ماهیت حقیقی فرقه ضاله بهائیت " و " نقش صهیونیسم جهانی در پیدایش فرقه های به ظاهر دینی در میان شیعیان طی دو قرن اخیر " در حال نگارش است .

در واقع مجموعه مذکور شامل آثار ذیل است :
- شیخیه ، نقطه آغازین انحراف
- بابیه ، طی طریق تا سر منزل صهیون
- بهائیت در دامان صهیونیسم
- ازلیه در دامان صهیونیسم
- نقش صهیونیسم در پیدایش فرقه های به ظاهر دینی در دو قرن اخیر
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط