فراخوانی فراخوانی ...

جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران: چشم انداز و راهکارها

اندیشنامه سیاست خارجی - 4

178 بازدید

مولف : رضا رحمتی

ناشر کتاب : دیدمان

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : رضا رحمتی

ناشر کتاب : دیدمان

وزن(گرم) : 155

شابک : ‭978-600-8734-07-9‬‬

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 100

تاریخ ثبت : یکشنبه 4 شهریور 1397

تاریخ ویرایش : شنبه 5 آبان 1397

کد : 68852

185,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
«ناکارآمدی گزینه تغییر رژیم و روی آوری به سیاست جنگ اقتصادی»، «چرا جنگ اقتصادی علیه ایران»، «راه کارهای کلان برای بازیگری ایران» و «لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی» عناوین فصل های ۴ گانه این کتاب هستند.
گزیده کتاب
در بخشی از مقدمه این کتاب می خوانیم: «بی تردید در راس هرم سیاست های آمریکایی ها نسبت به ایران مسئله تغییر رژیم جمهوری اسلامی قرار داشته است. دولت های متعدد آمریکایی برای رسیدن به این موضوع از هیچ تلاشی نیز فروگذار نبوده اند و بین دموکرات ها و جمهوری خواهان برای رسیدن به این موضوع هیچ تفاوتی نیز در این موضوع وجود نداشته و البته ندارد، تغییر صرفا در لحن بیان این موضوع بوده است. آمریکایی ها از دیرباز کابوس تغییر رژیم ایران را در سر داشتند، و هیچ گاه نسبت به انجام آن مماشات نکردند. با این حال چون می دانند براندازی در ایران ممکن نیست می خواهند شرایطی به وجود بیاورند تا ایران به گونه ای رفتار کند که گویا حکومت براندازی شده است. در همین چند روز اخیر آمریکایی ها در بالاترین سطح مقاماتی که در دولت آمریکا حضور داشته اند، یعنی در سطح معاون و رئیس پارلمان و رئیس حزب در نشست منافقین شرکت کردند و بارها و بارها از «تغییر رژیم ایران» سخن گفتند....
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر