فراخوانی فراخوانی ...

با روح خدا در ماه خدا

مولف : موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)

ناشر کتاب : موسسه چاپ و نشر عروج

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 134

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
70,000 63,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «با روح خدا در ماه خدا» به همت معاونت پژوهشی نمایندگی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) در قم و توسط موسسه چاپ و نشر عروج منتشر شده است.
ماه مبارک رمضان، ماه صیام است و ماه قدر و ماه قرآن؛ ماهی که انسان با روزه آن به مقام تقوا نائل می شود و با احیاء شب قدر، قلب خود را زنده می کند و بر قدر و ارزش خود در میزان الهی می افزاید و با تلاوت و تدبّر در قرآن نازل شده در شب قدر، هدایت می یابد و به تربیت قرآنی تربیت می شود و تقدیر زندگی خود را بر اساس قرآن قرار می دهد.
خوانندگان گرامی در مجموعه پیش رو فرازهایی از سخنان و دیدگاه های عبد صالح خدا و سالک الی الله امام خمینی (س) را می خوانند که به صورت گفتار و نوشتار، جزئی از میراث علمی و تربیتی ایشان است. سخنانی در عظمت مناجات شعبانیه، ماه صیام و ارزش ضیافت الهی و جایگاه والای قرآن و توشه گیری از آن، و نیز ارزش و شرافت شب قدر که در تفسیر سوره قدر تجلّی یافته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط