فراخوانی فراخوانی ...

بین الشیعه و اهل السنه

40 بازدید

مولف : سلیمان دنیا

تحقیق و تنظیم کتاب : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : سلیمان دنیا

تحقیق و تنظیم کتاب : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

زبان کتاب : عربی

وزن(گرم) : 94

شابک : ‏‫‬‭978-964-167-024-7

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1387

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 79

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 12 مهر 1397

تاریخ ویرایش : سه‌شنبه 13 آذر 1397

کد : 69638

7,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
امروزه یکی از روش های دشمنان اسلام برای از بین بردن اقتدار آن، دامن زدن به اختلافات میان اهل سنت و شیعیان است. اگرچه هر دو گروه مسلمان هستند و به خدا، قرآن و پیامبر اعتقاد دارند، اما در برخی احکام دارای اختلاف نظر هستند.
مجمع تقریب مذاهب تلاش می کند نتایج و پیامدهای اختلافات موجود را به مسلمانان نشان دهد و آنان را آگاه سازد که تنها راه مبارزه با دشمنان، وحدت میان همه مسلمانان است.
نگارنده در کتاب حاضر، به زبان عربی، نخست اهل سنت و شیعه را معرفی و سپس به برخی موارد اختلاف میان دو گروه از جمله اختلاف در احکام صیغه کردن و مساله امامت و رجعت اشاره می کند. در ادامه نیز چگونگی اتحاد میان مسلمانان را بیان و بر اهمیت و ضرورت وحدت اسلامی در عصر حاضر تاکید می کند.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر