بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • بین الشیعه و اهل السنه

بین الشیعه و اهل السنه

ناشر : مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

نویسنده : سلیمان دنیا

سال نشر : 1387

تعداد صفحات : 79

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6963810003022
به من اطلاع بده

معرفی کتاب

امروزه یکی از روش های دشمنان اسلام برای از بین بردن اقتدار آن، دامن زدن به اختلافات میان اهل سنت و شیعیان است. اگرچه هر دو گروه مسلمان هستند و به خدا، قرآن و پیامبر اعتقاد دارند، اما در برخی احکام دارای اختلاف نظر هستند.
مجمع تقریب مذاهب تلاش می کند نتایج و پیامدهای اختلافات موجود را به مسلمانان نشان دهد و آنان را آگاه سازد که تنها راه مبارزه با دشمنان، وحدت میان همه مسلمانان است.
نگارنده در کتاب حاضر، به زبان عربی، نخست اهل سنت و شیعه را معرفی و سپس به برخی موارد اختلاف میان دو گروه از جمله اختلاف در احکام صیغه کردن و مساله امامت و رجعت اشاره می کند. در ادامه نیز چگونگی اتحاد میان مسلمانان را بیان و بر اهمیت و ضرورت وحدت اسلامی در عصر حاضر تاکید می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط