بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. تاریخ (14)
  4. خاطرات، زندگینامه و سفرنامه (4-14)
  5. گوشه ای از خاطرات حجت الاسلام و المسلمین سید محمود دعایی
  • گوشه ای از خاطرات حجت الاسلام و المسلمین سید محمود دعایی

گوشه ای از خاطرات حجت الاسلام و المسلمین سید محمود دعایی

یادها 35

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6972310003022
2,100 1,890 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

شنیدن تاریخ از زبان تاریخ سازان بسیار لذت بخش است.
پدیدۀ انقلاب اسلامی در دهه های 40 و 50 به دست میلیون ها ایرانی و با رهبری امام خمینی (ره) شکل گرفت. پیشگامان و شاهدان عینی انقلاب، خاطرات بسیاری در سینه های خود دارند که با بازگو کردن آن ها می توانند بخش بزرگی از تاریخ انقلاب اسلامی را به دیگران بشناسانند.

مجموعۀ حاضر حاوی خاطرات حجت الاسلام والمسلمین سید «محمود دعایی» است که سال های متمادی در راه مبارزه با رژیم پهلوی تلاش کرد و همراه و یاور امام خمینی (ره) بود. او در این مجموعه با بیان خاطراتی از سختی های دورۀ کودکی، نوجوانی و جوانی خود، به شرح چگونگی ورودش به حوزۀ علمیه و نیز مبارزاتش علیه رژیم پهلوی می پردازد. وی در خاطرات خود ناگفته هایی را از آن چه در مسیر مبارزه و در جوار امام خمینی (ره) شاهد بوده، به زبان می آورد.
عناوین برخی خاطرات عبارت اند از: آغاز مبارزه در کرمان؛ اولین دیدار با امام خمینی؛ ماهنامه انتقام؛ در چنگ پلیس بصره؛ مطهری و مجاهدین خلق؛ و حضور مشکوک یک سرتیپ ارتش.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط