بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • تبریز در انقلاب

تبریز در انقلاب

مجموعه تاریخ های محلی انقلاب اسلامی 3

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6996510003022
به من اطلاع بده

معرفی کتاب

سالگرد 29 بهمن 56 برای تبریز رنگ و روی دیگری داشت. شهر در حالی به استقبال این روز رفت که شاهد پیروزی را در آغوش کشیده بود. از صبح شنبه بنا به درخواست آیت الله قاضی طباطبایی بازار و مغازه ها رفته رفته باز شدند و چهره آرام شهر تا حدودی خودنمایی کرد و از همه مهمتر رژه نظامی بود حرکت برخی از گروه های اجتماعی مانند دانشجویان، روحانیان در سایه این رژه نظامی قرار گرفت. در این رژه موسی خیابان و طرفداران مجاهدین خلق هم روی تانکی که به دست آورده بودند سعی می کردند این رژه و راهپیمایی را به نفع خودشان تمام کنند و ... این کتاب در هشت فصل تنظیم گردیده که حوادث و رویدادهای مهم تاریخی در شکل گیری انقلاب اسلامی از سال 1342الی1357 را مورد بررسی قرار میدهد.در این مجموعه سعی بر این است که تصویری واقعی و کامل از این حادثه بزرگ به دست دهد و جزئیات رخدادهای انقلاب را در شهر تبریز و در دل تاریخ ثبت نماید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط