فراخوانی فراخوانی ...

در قلمرو اندیشه امام موسی صدر 10: زن و چالش های جامعه

جستارهایی درباره مسائل زن، خانواده و جوان

مولف : سید موسی صدر

مترجم : احمد ناظم | سید عطاء الله افتخاری | علی حجتی کرمانی | مجید مرادی

ناشر کتاب : موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 275

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
245,000 232,800 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این سه موضوع به دو دلیل در یک کتاب گردآوری شده است؛ نخست پیوندی که میان هر سه موضوع برقرار است و تأثیر و تأثری که بر یکدیگر دارند و از یکدیگر می گیرند. نقش و رابطه زن و جوان در شکل گیری و کارکرد خانواده موثر است و در تعریفی که از نظام خانواده به دست می دهیم، جایگاه زن و جوان روشن می شود. دوم تأثیری که جهان نو در نگاه و نگرش به هر سه موضوع گذاشته است.

مطالب منتشر شده در این مجلد به این شرح است؛ «زهرا فصلی از کتاب رسالت»، «زن در اسلام»، «زن و چالش های جامعه»، «اسلام به زن کرامت بخشید»، «زن و دین»، «زن عرب و پیکار برای رهایی»، «ازدواج مدنی»، «اسلام و خانواده در جامعه پیشرفته»، «نقش مادر و خانواده در شکل گیری شخصیت جوان»، «شیوه های تربیتی و مبادی دین»، «وجود طبقات در جامعه پذیرفتنی نیست»، «نقش دانشجویان در ساختن آینده یا سرنوشت»، «ایمان و جوان معاصر»، «فرقه گرایی و جوانان»، «جامعه ماده گرا و تباه شدن جوانان» و «ازدواج حضرت زهرا(س)».
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط