بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف انقلاب (9)
  4. شرح بیانات و دیدگاه های امام و رهبری (3-9)
  5. تهذیب نفس و سیر و سلوک از دیدگاه امام خمینی (س)
  • تهذیب نفس و سیر و سلوک از دیدگاه امام خمینی (س)

تهذیب نفس و سیر و سلوک از دیدگاه امام خمینی (س)

ناشر : موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره)

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 877

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7001210003022
به من اطلاع بده

معرفی کتاب

تزکیه و تعلیم، روش انبیای الهی برای تربیت انسان و وصول وی به مقصد والای آفرینش (توحید) است. و انبیا مربیانی که راه پیموده اند و کسی جز از طریق پیروی آنها به حق نمی رسد. و راه و رسم آنها، درمان همه نیازها و معالجه کننده تمام بیماری های نفس و ترسیم کننده راه زندگی و سیر کمال انسان است .جویندگان راه معرفت و تهذیب و سیر و سلوک سخت نیازمندند که برای طی طریق از کسانی که سالک کوی حق می باشند بهره برگیرند. و چه پراهمیت است یافتن چنین سالکان و راه پیمودگان و چه کمیاب. در زمان و عصر ما امام خمینی(س) در میان سالکان و مربیان بزرگ گوهر ارزشمندی است که می تواند کام تشنگان راه سلوک را از آب گوارا سیراب گرداند.
مجموعه حاضر حاصل تلاش و کوشش هایی است تا بتواند پاره ای از رهنمودهای آن بزرگمرد را در تهذیب و سلوک از آثار بجای مانده از ایشان به جویندگان این راه بشناساند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی