بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اسلام (2)
  4. نظام رفتاری، احکام و اصول فقه اسلام (3-2)
  5. مجموعه مقالات فقهی، حقوقی، فلسفی و اجتماعی - جلد هفتم
  • مجموعه مقالات فقهی، حقوقی، فلسفی و اجتماعی - جلد هفتم

مجموعه مقالات فقهی، حقوقی، فلسفی و اجتماعی - جلد هفتم

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7006610003022
4,200 3,780 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

فقه اسلام با توجه به این که از منبع وحی سرچشمه می گیرد، به زمان و مکان خاصی محدود نیست و می تواند مشکلات بشر را در حیطه ها و مکان های مختلف حل کند.
در هفتمین جلد از "مجموعه مقالات فقهی، حقوقی و اجتماعی" ده مقاله در زمینه های مذکور تحت این عناوین به چاپ رسیده است: "مشروعیت مالکیت معنوی"، "ولایت مادر در فقه و حقوق با نگرشی به اندیشه ی امام خمینی (ره)"، "سیر تاریخی وجود اطفال نامشروع در ایران و اسلام"، "کودک آزاری"، "بررسی طلاق قضایی در فقه"، "مسوولیت مدنی و کیفری پزشک با تکیه بر آرای امام خمینی (ره)"، "بیع و شرایط آن"، "نقش حسن نیت در عقود و قراردادها در فقه و حقوق"، "همانندسازی با هدف درمان ناباروری" و "بررسی فقهی حقوقی در خصوص تغییر جنسیت با رویکردی بر نظر امام خمینی (ره)".
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط