loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بهترین داستان های دنیا برای کودکان (2): گربه فداکار و چهار داستان دیگر

5 (1)

ناشر به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده اورسلا مور

مترجم سید حسن ناصری

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 28

چاپ تمام شده ؛ درصورت چاپ مجدد به من اطلاع بده notify me

معرفی کتاب

این اثر متشکل از 5 داستان کوتاه است. عناوین داستان ها عبارتند از: جوجه ی سرراهی، خورشید گرفتگی، توله سگ بازیگوش و پرواز زاغی، که شخصیت تمامی داستان ها را حیوانات تشکیل می دهند. در داستان گربه ی فداکار که عنوان کتاب نیز از همین داستان گرفته شده است، قصه ی گربه ی پیری آمده که روزی در حال گردش و قدم زدن بچه خارپشتی را پیدا می کند که از مادرش بی خبر است و منتظر بازگشت اوست، اما بلبل برای او خبر می آورد که مادرش در هنگام عبور از عرض جاده با یک ماشین تصادف کرده و جانش را از دست داده است. گربه هر چه تلاش می کند نمی تواند بچه خارپشت را آرام کند و او همچنان برای مادر از دست رفته اش بی قراری می کند. گربه بچه لاک پشت را به خانه ی خود می برد و همانند یک مادر از او مراقبت می کند. روزها و سال ها می گذرد و خارپشت بزرگ می شود و … .

در هر یک از کتاب های مجموعه ی 6 جلدی بهترین داستان های دنیا برای کودکان، تعداد 4 یا 5 داستان برای کودکان انتخاب شده است که در تمامی آن ها حیوانات نقش اساسی داشته و نمادی از انسان ها و به خصوص کودکان هستند. در این داستان ها کودکان درس شهامت، شجاعت، فداکاری، مهربانی، ایده پردازی، هوشمندی و … را کسب می کنند. این مجموعه برای کودکان گروه سنی ب و ج مناسب می باشد و تصاویر زیبای آن می تواند برای کودکان کوچکتر که والدین شان داستان ها را برایشان می خوانند جذاب باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما