فراخوانی فراخوانی ...

برنامه ریزی اسرائیل در قدس

67 بازدید

مولف : یوسف رفیق جبارین

ناشر کتاب : دفتر نشر فرهنگ اسلامی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : یوسف رفیق جبارین

ناشر کتاب : دفتر نشر فرهنگ اسلامی

وزن(گرم) : 252

شابک : 978-964-430-992-2

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 208

تاریخ ثبت اطلاعات : یکشنبه 13 آبان 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : چهارشنبه 12 دی 1397

کد : 70854

190,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
یهودی سازی بیت المقدس به سیاست تخلیه کامل این شهر اشغالی از ساکنان فلسطینی و جایگزینی یهودیان با آنان دارد. راهبرد اخراج نظام مند شهروندان بومی و فلسطینی، سیاستی جدید نیست بلکه از دیرباز در دستور کار رهبران اسرائیل قرار داشته است. در میان دولت های متعددی که پس از اشغال بر سر کار آمده اند (راست، چپ و ائتلافی) در این مورد خاص، وحدت نظر و رویه حاکم بوده است. این وضعیت بویژه پس از مذاکرات صلح مادرید، شتاب بیشتری به خود گرفته است.

بر اساس گزارش های منابع معتبر، ترکیب جمعیتی این شهر و حومه آن تقریباً به صورت یکدست و یهودی نشین درآمده است. ادوار و اطوار این سیاست در طول یکصد سال اخیر در کتاب حاضر مورد توجه و امعان نظر قرار گرفته است. این کتاب یکی از مستندترین منابع منتشر شده درباره نقشه ها و برنامه های اسرائیل برای یهودی کردن بیت المقدس و روش ها و روندهای اجرایی کردن این نقشه است. مستندات بسیار، آمار معتبر، نقشه های متعدد، منابع انبوه مورد مراجعه و نویسنده صاحب نام این کتاب، اثر حاضر را خواندنی تر کرده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر