بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. تاریخ (14)
  4. خاطرات، زندگینامه و سفرنامه (4-14)
  5. داستان نانو تروا: روایتی بدیع از توسعه و تجاری سازی یک فناوری دارویی

داستان نانو تروا: روایتی بدیع از توسعه و تجاری سازی یک فناوری دارویی

ناشر : الگونگار پیشرفت

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 120

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7130110003022
16,000 14,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«داستان نانوتروا» داستان فراز و نشیبهای دستیابی به فناوری دارویی است که دیگر با شل و سفت شدن تحریم ها، کمیاب نمی شود و قیمتش ذهن و روان بیمار را آزار نمیدهد. حال شاید اسب تروا افسانه ای یونانی باشد، اما بی شک، تروای داستان ما مرزهای تخیل را درنوردیده است تا دارو در پوششی تروجان گونه، وارد قلعه توده های بدخیم شده و آنها را از درون فروپاشد.

«در آن جلسه، دکتر دیناروند از من پرسید که آیا واقعاً میتوانم این کار را در مقیاس صنعتی نیز تولید کنم. من بلافاصله پاسخ دادم: «با کمی کار اضافی، بله!» نیروی جوانی و اعتماد به نفس آن دوران باعث شده بود چنین ادعایی کنم. انسان در یک مقطع از زندگی به این نتیجه می رسد که باید کاری انجام دهد. به خودم اعتماد داشتم و می دانستم چیزهای زیادی یاد گرفته ام و می توانم آنها را عملی کنم. البته حالا که به عقب نگاه میی کنم، برای خودم هم جالب است که چطور توانستم این کار را انجام دهم.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط