فراخوانی فراخوانی ...

سطح عمیق: روایتی داستانی از توسعه و تجاری سازی یک فناوری

مولف : سید حمزه حسینی | سید مجتبی قافله باشی

با همکاری : مسعود جلیلوند

ناشر کتاب : الگونگار پیشرفت

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 128

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
160,000 144,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در «سطح عمیق»، «سید احمد مهدوی اردکانی» وقایع زندگی اش را با محوریت فعالیتهای دانش بنیان خود در مقابل ما قرار داده است؛ طرحی از تکاپوی یک عمر، که ما را به «تقدیر» وامیدارد و از قدرت نافذ «تقدیر» شگفت زده می کند.
در کنار لذت این فهم، این روایت ما را به تجربه ای واقعی از تجاری سازی محصولی فناورانه، مهمان می کند. شاید سهیم شدن در این تجربه، روزی ما نیز باشد؛ چه بسا شکل دهنده سرنوشت ما؛ تا همّت چقدر بلند باشد و تقدیر چه خواهد.

گزیده کتاب

«دستگاه را روشن کردم و به عقربه آن خیره شدم. اما هیچ اتفاقی نیفتاد! دوباره همه چیز را بررسی کردم و باز دستگاه را راه انداختم. باز هم هیچ اتفاقی نیفتاد. حسابی کلافه شده بودم و نمی دانستم کجای راه را اشتباه آمده ام! قدم زنان، یکی دو بار طول آزمایشگاه را طی کردم و بخش های مختلف کار را در ذهنم مرور کردم؛ همه چیز در جای خودش بود و فشارسنج باید جواب می داد! مأیوس و حیران نیم نگاهی به دستگاه انداختم. آنچه می دیدم را باور نمی کردم! عقربه فشارسنج در حال حرکت بود و این یعنی فشارسنج دست ساز من به درستی کار می کرد.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط