فراخوانی فراخوانی ...

مشارکت اجتماعی در جنگ تحمیلی (مجموعه مقالات)

35 بازدید

گردآورنده کتاب : یحیی نیازی

ناشر کتاب : مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

گردآورنده کتاب : یحیی نیازی

ناشر کتاب : مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس

وزن(گرم) : 360

شابک : ‏‫‭978-600-5443-83-7‬‬

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1397

شمارگان : 500

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 300

تاریخ ثبت اطلاعات : سه‌شنبه 13 آذر 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : سه‌شنبه 13 آذر 1397

کد : 71328

150,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
کتاب «مشارکت اجتماعی در جنگ تحمیلی» دربرگیرنده تعدادی از مقالات حوزه اجتماعی دفاع مقدس است که به همت پژوهشگران و نویسندگان گروه مطالعات اجتماعی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس تدوین شده و در فصلنامه تخصصی نگین ایران به چاپ رسیده است.
این کتاب شامل 14 مقاله است که در چهار فصل با عناوین «بسیج در صحنه نبرد»، «حضور مردم در دفاع مقدس»، «فرماندهان و راویان صحنه نبرد» و «گسترش دامنه جنگ» سازماندهی شده و زمینه های متفاوت اجتماعی در دوران دفاع مقدس را شامل می شود.
مهمترین مزایای این کتاب عبارت است از؛ ورود به مباحث و موضوعاتی که در منابع دیگر جامعه شناسی جنگ کمتر به آن ها پرداخته شده است. مرور چگونگی حضور و نقش اقشار اجتماعی از جمله بسیج، زنان، فرماندهان و ... در جنگ و مروری بر چگونگی مشارکت اقشار، طبقات و کنشگران فعال اجتماعی در دوران دفاع مقدس، از جمله این موضوعات است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر