فراخوانی فراخوانی ...

شاعران سرزمین من: نقدی بر اشعار طاهره صفارزاده و سید علی موسوی گرمارودی

31 بازدید

ویراستار : فرهاد کرمی

ناشر کتاب : سوره مهر

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

ویراستار : فرهاد کرمی

ناشر کتاب : سوره مهر

وزن(گرم) : 313

شابک : ‭978-600-03-2769-9‬‬

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

شمارگان : 1250

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 261

تاریخ ثبت اطلاعات : پنج‌شنبه 15 آذر 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : جمعه 16 آذر 1397

کد : 71366

350,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
شعر انقلاب اسلامی را مانند دیگر رخدادها و پدیده های اجتماعی نمی توان بدون توجه به زمینه ها و عوامل اجتماعی و تاریخی آن تحلیل و معرفی کرد. انقلاب سال پنجاه و هفت خود معلول زمینه ای فرهنگی بود که سال ها پیش از شکل گیری قیام، زیر پوست جامعه در جریان بود و در نهایت در بهمن ماه سال پنجاه و هفت به ثمر نشست و خود را در جهان با هویتی منحصر به فرد معرفی کرد. شرایطی از قبیل انقلاب مشروطیت و حضور علمای دینی و روشنفکران در صف اول مبارزات ضد استبدادی، مطرح شدن دین و مذهب تشیع به عنوان ایدئولوژی جنبش ها و خیزش های اعتراضی علیه رژیم سلطنت، اتحاد و همدلی مردم حول محور مرجعیت شیعه و روحانیت دینی، بازگشت به سرچشمه های معرفتی دینی، آشنایی بیش از پیش مردم با اقتضائات تازه ی حکومت داری در دنیای مدرن و جوانه زدن خیزش های ضد استبدادی و ضد دیکتاتوری در جهان همه و همه از عوامل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی شکل گیری انقلاب اسلامی بود.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر