بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اهل بیت و انبیاء الهی (ع) (3)
  4. اهل بیت و انبیاء الهی (ع) - سایر (20-3)
  5. مرآه الابرار: کتابی جامع پیرامون فضائل و صفات شیعیان و دوستان ائمه اطهار (ع)
  • مرآه الابرار: کتابی جامع پیرامون فضائل و صفات شیعیان و دوستان ائمه اطهار (ع)

مرآه الابرار: کتابی جامع پیرامون فضائل و صفات شیعیان و دوستان ائمه اطهار (ع)

ناشر : دلیل ما

نویسنده : احمدرضا آقادادی

مترجم : مرکز فرهنگی دارالولایه امام امیرالمومنین (ع)

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 616

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7256910003022
20,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب مرآه الابرار بیانگر فضایل و صفات شیعیان و دوستان اهل بیت (علیهم السلام) با تقسیم بندی قرآنی، روایی، موضوعی است.

این کتاب ارزشمند در پنج فصل تنظیم شده است: 1. فضایل شیعیان و دوستان اهل بیت (علیهم السلام) قبل از دنیا: در این فصل طی بیش از 9 حدیث، خلقت نوری شیعه، طهارت ولادت، نحوه ی آفرینش و احادیثی گوناگون در این زمینه ذکر شده است. 2. فضایل شیعیان و دوستان اهل بیت (علیهم السلام) در دنیا: این فصل در بیش از 74 حدیث به صفات و فضائل خاص شیعیان اختصاص یافته که در این دنیا ظاهر است و آثاری بر آن مترتب می شود. 3. فضایل شیعه و دوستان اهل بیت (علیهم السلام) در آخرت: فصل سوم با ذکر بیش از 31 حدیث به آینده شیعیان در روز قیامت و بهشت و نعمت های الهی پرداخته است. 4. انتظارات ائمه (علیهم السلام) از شیعیان و دوستان: در این فصل وظایف و اوصاف شیعه در کلام اهل بیت (علیهم السلام) مطرح شده است. 5. فضایل شیعیان و دوستان اهل بیت (علیهم السلام) در قرآن: فصل پایانی حاوی بیش از 110 آیه در وصف شیعه و مُحب خاندان آل الله است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط