بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. زن و خانواده (16)
  4. زنان و جنسیت (1-16)
  5. فمینیسم در سازمان و مدیریت: درنگی مبناگرایانه از منظر اسلامی
  • فمینیسم در سازمان و مدیریت: درنگی مبناگرایانه از منظر اسلامی

فمینیسم در سازمان و مدیریت: درنگی مبناگرایانه از منظر اسلامی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7301810003022
17,500 16,625 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

اندیشه نگارش این کتاب از یک تلقی و تجربه مشترک بین نویسندگان شکل گرفت؛ از آنجایی که احساس می شد اغلب دانشجویان رشته پرطرفدار مدیریت، در کلاس ها و برنامه های آموزشی دانشکده های مدیریت با ابزارها و فنونی آشنا می شوند که به نوعی ریشه های عمیق نظری آن ابزارها و فنون برای ایشان تبیین نمی شود.
آشنایی با ابزارها و فنون، بدون آگاهی از ریشه های نظری و اندیشه ای در پس آن ها، محدودیت ها و گاه خطراتی را به همراه دارد. عدم آگاهی از ریشه ها و مبانی، همانند استفاده بی رویه و بدون نظارت از داروها، آسیب زاست. همان گونه که تجویز و مصرف دارو بدون آگاهی از شرایط دقیق و زمینه ای بیمار و عوارض دارو، خطرناک است، استفاده بی رویه از فنون و ابزارهای مدیریتی، گاه پیامدهای جبران ناپذیری برای افراد، سازمان و جامعه به همراه خواهد داشت. از طرف دیگر، کنار گذاشتن این فنون و ابزارها که حاصل سال ها تجربه و آزمون بشری اند نیز امری غیرعقلایی است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط