بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. علوم اجتماعی (6-15)
  5. نوآوری اجتماعی: راه حل هایی برای آینده پایدار
  • نوآوری اجتماعی: راه حل هایی برای آینده پایدار

نوآوری اجتماعی: راه حل هایی برای آینده پایدار

ناشر : دانشگاه امام صادق (ع)

نویسنده : توماس آزبورگ | رنه شمید پیتر

مترجم : علی اصغر سعدآبادی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 461

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7302310003022
30,000 28,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

امروزه نوآوری اجتماعی به منزله یک پدیده نوظهور برای حل چالش های اجتماعی به شیوه ای کاراتر در جوامع مطرح است. با این حال، مطالعه ادبیات موضوع نشان می دهد یکپارچگی چندانی میان نویسندگان مختلف وجود نداشته و طیف وسیع و گسترده ای از تفسیرها و تعریف ها در مورد آن ارائه شده است.

در این شرایط، واکاوی تعریف های موجود و ارائه تعریفی واضح، روشن، یکپارچه و جامع از نوآوری اجتماعی ضرورتی اجتناب ناپذیر است که می تواند به برداشت و درک مشترک و منطقی از آن کمک نماید. تجزیه و تحلیل ادبیات نشان داد که اگرچه پژوهشگرانی حوزه نوآوری، در دهه های اخیر بر روی نوآوری اجتماعی تاکید فراوانی داشته اند، اما این مفهوم هنوز هم در مقایسه با نوآوری فنی، مورد غفلت زیادی قرار گرفته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط