loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نیمه ی پنهان ماه 3: حمید باکری به روایت همسر شهید

3.2 (4)

ناشر روایت فتح

نویسنده حبیبه جعفریان

زیر نظر کورش علیانی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 72

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 733 10003022
30,000 27,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب، جلد سوم از مجموعه «نیمه ی پنهان ماه» می باشد که به بیان زندگی نامه و خاطرات شهید حمید باکری از زبان همسرشان می پردازد. نیمه ی پنهان ماه 3: حمید باکری به روایت همسر شهید، نوشته حبیبه جعفریان است و در انتشارات روایت فتح منتشر شده است.

کتاب نیمه ی پنهان ماه 3: حمید باکری به روایت همسر شهید کتاب از روزهایی سخن به میان می آورد که دلتنگی همدم روزها و شب های فاطمه امیرانی شده بود؛ دلتنگی ای که هیچ گاه با اعتراض به نرفتن همراه نبود. از روزهایی می گوید که بعد از شهادت حمید تا مدت ها اهواز نرفت، حتا به آن خانه ی دو طبقه ی جمع و جور دزفول، بیمارستان افشار و طلاییه ای که جنازه ی حمید باکری آنجا مانده بود و اسلام آباد غرب که در خیابانش قدم زده و خندیده بودند.

«حمید باکری از آلمان آمده» این را امروز توی دانشگاه شنیده بود. پس چه طور تا به حال او را ندیده است؟ برف ها را که از تمیزی زیر پایش قرچ قرچ می کرد با نوک کفشش به هم ریخت. بعد همان طور که سرش به آسمان بود - خوشش می آمد برف ها بخورد توی صورتش - پیچید توی کوچه خودشان. فکر کرد نکند کسی او را ببیند و سرش را راست گرفت. آن وقت حمید را دید و ...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما