بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • پایه های علم رجال

پایه های علم رجال

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7330810003022
18,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

علامه شیخ عبدالهادی فضلی (۱۳۵۴ق-۱۴۳۳ق) از عالمان برجسته علوم مختلف اسلامی در دوران معاصر بود که در کنار پژوهش های برجسته در علوم اسلامی، بیش از ۴۰ سال از عمر گرانبهای خویش را به تدوین کتابهای درسی برای علوم اسلامی اختصاص داد. نظم در نگارش، توجه به اهداف آموزشی، ساده نویسی در عین بیان متقن و دقیق، تتبع فراوان و تخصص در پژوهش ، تبحر در علوم اسلامی مختلف، توجه به جنبه های تاریخی هر علم در آموزش آن و نوآوری هایی بسیار مفید که به زبان ساده بیان شده، نوشته های علامه فضلی را برجسته کرده است. این نگاشته ها در دانشگاه های برجسته ی عرب زبان دنیا به عنوان متن درسی مبنای آموزش قرار گرفته است.
متن حاضر حاصل تلاش ایشان در طراحی درس رجال برای کسانی است که در ابتدای راه آشنایی با این علم ارزشمند قرار دارند. در ترجمه کوشش شده است که بر محاسن این اثر آموزشی افزوده گردد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

محمد مسیبی

دکتر میثم مطیعی هم از مولفین کتاب هستن

24 دی 1397

محصولات مرتبط
اخبار مرتبط